WOSSNER 6014D150 TŁOK (2T) KAWASAKI SX 550 '92-'95
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
  • Opis produktu
WOSSNER 6014D150 TŁOK (2T) KAWASAKI SX 550 '92-'95 (STD. + 1,50MM = 76,38MM) (SWORZEŃ 16MM) (SKUTER WODNY)