WOSSNER 8226D100 TŁOK SUZUKI RM 80 (RM80) '77-'81
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
  • Opis produktu
WOSSNER 8226D100 TŁOK SUZUKI RM 80 (RM80) '77-'81, DS80 '00 (49,95MM=+1,00MM) SWORZEŃ 12MM