WOSSNER 8047D150 TŁOK (2T) MAICO 400 '73-'81 (STD.
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
WOSSNER 8047D150 TŁOK (2T) MAICO 400 '73-'81 (STD. + 1,50MM = 78,42 MM) SWORZEŃ 18MM