WOSSNER 8287D050 TŁOK SACHS (2T) 125 (7 BIEGÓW) 54
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
  • Opis produktu
WOSSNER 8287D050 TŁOK SACHS (2T) 125 (7 BIEGÓW) (54,19MM=+0,50MM) SWORZEŃ 16MM