WOSSNER 8287D150 TŁOK SACHS (2T) 125 (7 BIEGÓW) 55
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
  • Opis produktu
WOSSNER 8287D150 TŁOK SACHS (2T) 125 (7 BIEGÓW) (55,19MM=+1,50MM) SWORZEŃ 16MM