WOSSNER K6513D050-3 KOMPLET TŁOKÓW SEA DOO SPARK A
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
WOSSNER K6513D050-3 KOMPLET TŁOKÓW SEA DOO SPARK ACE '14-'19 (4T) (+0,50MM=74,50MM) (TŁOK 74,44MM) (3SZT) (SWORZEŃ 17MM) (TŁOK SEA DOO) 9.5:1