loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Promocja
GAERNE BUTY SPORTOWE GRT BLACK KOLOR CZARNY
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
Cena:809,10 PLN
899,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
GAERNE BUTY SPORTOWE MODEL GRT BLACK KOLOR CZARNY
Wszystkie buty Gaerne są produkowane we Włoszech. 
100% Made in ITALY!!!
Gaerne Floating System – unikalny system wykonany z kompozytu węglowego (carbon), który otacza kostkę i dostosowuje się do naturalnych ruchów stopy, zapobiegając skręceniu kostki i gwarantując idealne dopasowanie. 
Zewnętrzne protektory z poliuretanu minimalizują skutki upadku i ułatwiają ślizganie. Na pięcie poliuretanowy protektor anti-shock pokryty wymiennym ślizgiem z magnezu o niskim współczynniku tarcia.
Ślizg z magnezu na palcach charakteryzujący się wysoką odpornością na zużycie pozwala na swobodny ruch stopy podczas upadku. Punkty mocowania ślizgu znajdują się z dala od miejsc, które zazwyczaj cierpią przy tarciu o asfalt.
Front buta wykonany z miękkiego, wygodnego i oddychającego materiału lorica®. 
Elastyczne podbicie z wstawkami z poliuretanu zapewnia przytulne dopasowanie i wysoki poziom komfortu oraz wytrzymałości.
Na panelu chroniącym piszczel nylonowy, wymienny ślizg. 
Poliuretanowy panel wzmacniający o anatomicznym kształcie na palcach zapewnia maksymalne wyczucie dźwigni i dodatkową ochronę palców.
Zamek chroniony gumowymi paskami, elastyczny panel na kostce oraz panel z rzepem zapewnia doskonałe zapinanie buta.
System Bowa ( pokrętło) umożliwia perfekcyjne dopasowanie w okolicach łydki.
Na wewnętrznej części buta gumowy panel poprawiający kontakt – trzymanie motocykla i chroniący nogę przed wysoką temperaturą silnika.
Podeszwa o różnej gęstości, antypoślizgowa i odporna na ścieranie z gumowym panelem, który zapewnia znakomite wyczucie motocykla. Wyjmowana wkładka butów dopasowuje się do kształtu stopy. 
Gwarantuje równomierne rozłożenie ciężaru i zapewnia pełne wsparcie każdej części stopy. 
Pięta jest wzmocniona specjalnym materiałem absorbującym uderzenia, a okolice palców są perforowane w celu zwiększenia przepływu powietrza. Wnętrze buta wykonane z antybakteryjnego, oddychającego materiału zwiększa komfort i dopasowanie w okolicach goleni, kostki i pięty.