loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Promocja
GIVI KUFER CENTRALNY TREKKER ALASKA 44LT BLACK LIN
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
Cena:1502,10 PLN
1669,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
GIVI KUFER CENTRALNY TREKKER ALASKA 44LT (BLACK LINE

Walizka motocyklowa Trekker Alaska z aluminium malowanego na czarno, 44 ​​l. Może pomieścić modułowy kask. 
Wyposażona w system sprzęgania MONOKEY®, który pozwala na jedno zamknięcie, otwarcie i zwolnienie z płytki za pomocą tego samego klucza. Kompatybilna ze wszystkimi płytami Monokey, z wyjątkiem tych wyposażonych w styk zestawu świateł stop.

Podobnie jak Trekker ALASKA z boku, jest oferowany w podwójnym wykończeniu: naturalnym i czarnym. Czysta i minimalistyczna estetyka pasuje do reszty asortymentu i koncentruje się na praktyczności użytkowania.

Cechy charakterystyczne:
• SYSTEM WIRELEASE®: zwolnienie walizki z płyty odbywa się poprzez obrót zewnętrznego pokrętła, wyposażonego w system linek (opatentowany), umieszczonego bezpośrednio pod Zamkiem Bezpieczeństwa. Aby jednak przymocować walizkę, nie jest konieczne przekręcanie pokrętła.

• Dwa uchwyty znajdujące się z tyłu kufra centralnego, które integrują również solidne zawiasy pokrywy, umożliwiając w ten sposób większe jej otwarcie bez konieczności stosowania klasycznych linek zabezpieczających: po otwarciu pokrywa pozostaje na swoim miejscu, tak aby aby uczynić operacje załadunku/rozładunku wygodniejszym.

• Cztery szlufki na pasek wkomponowane w monolityczną konstrukcję pokrywy, uzyskane poprzez stopniowe zmiany płaszczyzny, nadają całej walizce elegancki kształt

• Możliwość mocowania oparcia (do nabycia opcjonalnie) za pomocą śrub, bez konieczności wiercenia i klejenia jakiegokolwiek elementu;

• Nity wyposażone w uszczelki i uszczelnione silikonem zapewniają wodoszczelność nawet w najgorszych warunkach jazdy.

• Wnętrze konstrukcji wyposażone w szereg uchwytów zintegrowanych z konstrukcjami nośnymi, które umożliwiają zabezpieczenie ładunku zarówno do pokrywy, jak i dna walizki.

Szczególną uwagę zwrócono na możliwość naprawy i trwałość produktu: system zdejmowania, dolne stabilizatory, spód i inne elementy można łatwo wymienić, co znacznie zwiększa żywotność górnej części obudowy.

GIVI gwarantuje swoim walizkom poziom wodoodporności odpowiadający ulewnemu deszczowi, w szczególności walizki są testowane za pomocą specjalnej maszyny, która symuluje deszcz o natężeniu przepływu większym niż 20 litrów/min