loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Promocja
GIVI KUFER BOCZNY TREKKER OUTBACK EVO 37 PRAWY WCI
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
Cena:1493,10 PLN
1659,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
GIVI KUFER BOCZNY TREKKER OUTBACK EVO 37 (PRAWY WCIĘTY)
Kufer boczny o pojemności 37 litrów z naturalnego aluminium z mocowaniem MONOKEY® CAM-SIDE
Kufer boczny Trekker Outback EVO, wykonany z naturalnego aluminium, jest dostępny w wersji prawej i lewej, można go kupić pojedynczo lub w parach.
Mechanizm mocowania to MONOKEY® CAM-SIDE, wersje EVO mają siedzenia antywibracyjne z odlewanego ciśnieniowo aluminium i nowe dolne mocowania, które zapewniają doskonałą przyczepność nawet na drogach gruntowych i można je naprawić nawet w przypadku poważnych uderzeń.

Odnowiono system rotacji pokrywy, Detachable Lid System, wzmocniony stalą nierdzewną. Umożliwia zatrzymanie obrotu i jego całkowite usunięcie.
Nowy system haków Hold it Active System dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania: pozwala odchylić kufer bez konieczności całkowitego odpinania go z bocznego wspornika, ułatwiając tym samym otwarcie pokrywy, jeśli zamontowany jest kufer centralny.
W zależności od potrzeb system można włączyć lub wyłączyć nawet wtedy, gdy walizka jest zamontowana.
Zamknięcie Security Lock jest standardem. Kupując pakiet PACK2, składający się z pary walizek Outback EVO, dostępny jest również trzeci cylinder, który można zamontować na dowolnej górnej obudowie, aby mieć jeden klucz do całej konfiguracji.
Wreszcie, dzięki bogatej ofercie opcji (do nabycia osobno), znajdziemy oświetlenie wewnętrzne, elastyczną siatkę do przechowywania dopasowującą się do dolnej części pokrywy, wodoodporną torbę wewnętrzną o pojemności 35 litrów i wysuwaną torbę cargo X-line, a także inne uniwersalne Akcesoria.

GIVI gwarantuje swoim kufrom poziom wodoodporności odpowiadający ulewnemu deszczowi, w szczególności kufry są testowane za pomocą specjalnej maszyny, która symuluje deszcz o natężeniu przepływu większym niż 20 litrów/min.