loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Promocja
Evs Web Knee Brace - Szyna kolanowa Evs Web model
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
Cena:1310,05 PLN
1379,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
W tak intensywnym sporcie jakim jest motorcross, kolana są najbardziej narażone na urazy. Aby zapewnić maksymalne ich bezpieczeństwo, EVS zaprojektował wyjątkowe ochraniacze, o najwyższej technologii, które m.in. amortyzują siłę uderzenia podczas upadku lub skoku (nie przenosząć jej na inne partie ciała).

Chronią zarówno staw kolanowy, okolice kolana jak i całą nogę poprzez zapewnienie stabilności kości.

Wbudowane strefy zgniotu zmniejszają ryzyko złamania kości udowej - amortyzują uderzenia a w końcu same pękają, aby kość mogła tego uniknąć.

Posiadają czterodźwigniowe zawiasy, które są tak dopasowanie do anatomii zginającego się kolana, że pozwalają WEB ruszać się razem z kolanem a nie wbrew niemu.

Są bardzo lekkie, co zapewnia maksymalny komfort nawet podczas długiej jazdy.

Mają wbudowane regulowane ograniczniki wyprostu z możliwością wyboru między 170, 160 a 150 stopni, które zapobiegają przeprostowaniu nogi a także ruchome nakolanniki (chronią kolana niezależnie od tego, czy jsą one proste czy zgięte).

Dwuścienna konstrukcja z włókien węglowych jest dodatkowym wzmocnieniem.

Posiadają wyjmowaną wyściólkę, którą można prać oraz wzmocnione klamry, zawiasy i ramę. Odporne na wodę morską (doskonałe do sportów wodnych) Pasują do większości butów motocrossowych.

Rozróżnione szyny prawa i lewa.

cena za 1 szt

Rozmiary mierzone w centymetrach łydka udo

S 25 - 31 38 – 43

M 31 – 36 46 – 51

L 37 – 41 52 – 58

Produkowane Rozmiary: (produkowane, niekoniecznie dostepne - prosze wybrac rozmiar z rozwijanej listy/tabeli aktualnie dostepnych rozmiarów - w przypadku watpliwosci co do dostepnosci danego rozmiaru prosimy o kontakt telefoniczny lub email ) XL 42 – 46 60 - 66

Pomiar - obwód uda i łydki 20 cm od środka kolana.