loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Promocja
SP CONNECT UCHWYT NA KIEROWNICĘ BIKE MOUNT PRO BL
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
Cena:189,05 PLN
199,00 PLN
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
  • Opis produktu
UCHWYT NA KIEROWNICĘ SP CONNECT BIKE MOUNT PRO BLACK 53213
Uchwyt do telefonu na rower SP Connect Bike Mount Pro pozwoli ci bezpiecznie i wygodnie przymocować smartphone lub inne urządzenie do kierownicy roweru. Uchwyt Bike Mount Pro pasuje do kierownic o różnych średnicach. Pozwala wpiąć telefon bezpośrednio, w etui lub pokrowcu przeciwdeszczowym SP Connect.

PASUJE DO KAŻDEGO URZĄDZENIA
Uchwyt pasuje do każdego elementu posiadającego uniwersalne mocowanie SP Connect. Możesz wpiąć urządzenie bezpośrednio (poprzez przytwierdzony do telefonu Uniwersalny Adapter SP Connect) lub skorzystać z etui lub pokrowca przeciwdeszczowego SP Connect.

KORZYSTAJ Z NAWIGACJI I ULUBIONYCH APLIKACJI PODCZAS JAZDY
Dzięki uchwytowi do telefonu Bike Mount Pro możesz podczas jazdy wygodnie korzystać z nawigacji lub innych przydatnych w drodze aplikacji.

NA KAŻDĄ KIEROWNICĘ
Dzięki dołączonym do zestawu dystansom, uchwyt Bike Mount Pro możesz zamontować na kierownicach o standardowej oraz zwiększonej średnicy.

ŁATWY MONTAŻ I OBSŁUGA
Montaż uchwytu Bike Mount Pro jest bardzo łatwy i szybki. Nie potrzebujesz do niego specjalistycznych narzędzi, a wszystkie potrzebne do mocowania dystanse znajdziesz w zestawie. Telefon do uchwytu wpinasz i wypinasz przekręcając go o 90 stopni.

SYSTEM TŁUMIENIA WIBRACJI
Uchwyt Bike Mount Pro wyposażony jest w innowacyjny system tłumienia wibracji, który zwiększa komfort korzystania z telefonu podczas jazdy oraz chroni urządzenie przed uszkodzeniem.

DOWOLNE USTAWIENIE
Uchwyt umożliwia rotację o 360 stopni. Telefon możesz zamocować poziomo oraz pionowo – zależnie od twoich potrzeb.

WYTRZYMAŁOŚĆ I PEWNE MOCOWANIE
Uchwyt wykonany jest z lotniczego aluminium, dzięki czemu jest wytrzymały i solidny. Pewnie zabezpieczy twój telefon przed upadkiem.

UCHWYT PASUJE DO KIEROWNIC O NASTĘPUJĄCYCH ŚREDNICACH:
7/8“ (22,2mm), 1“ (25,4mm), 1 1/8“ (28,6mm), 1 1/4“ (31,8mm)

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
  • Uchwyt Bike Mount Pro
  • Zestaw 3 dystansów
O MARCE SP CONNECT
Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie niczym klocki LEGO, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.