loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Promocja
SENA INTERKOM UNIWERSALNY EXPAND MESH BLUETOOTH 5.
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
Cena:764,15 PLN
899,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
SENA INTERKOM UNIWERSALNY EXPAND MESH BLUETOOTH 5.2 DO 400M ORAZ DO 1600M W GRUPIE MIN. 6 UŻYTKOWNIKÓW MESH NA ROWER, ROLKI, NARTY, PARALOTNIĘ Z DŁUŻSZYM MIKROFONEM I GŁOŚNIKAMI HD SPEAKERS (EL)
Uniwersalny interkom na rower, rolki, spacer czy do wspinaczki górskiej.- Bluetooth 5.2- zasięg do 400 m- do 1600 m przy grupie MESH min 6 użytkowników- do 10 godzin rozmów, 7 dni czuwania- możliwość parowania z interkomami innych producentów- darmowa aktualizacja oprogramowania- gwarancja 2 lata. 
UWAGA!
Ze względu na mniejsze napięcie 5V, do ładowania centralki nie wolno używać innych, mocniejszych ładowarek. 
Interkomy SENA są kompatybilne tylko z ładowarkami USB o napięciu 5V.Ładowarka USB innej firmy może być używana z produktami SENA, tylko jeśli ta ładowarka jest zatwierdzona przez FCC, CE, IC lub inne lokalnie zatwierdzone agencje, które Sena akceptuje. 
Korzystanie z niezatwierdzonej ładowarki może spowodować pożar, wybuch, wyciek i inne zagrożenia, może również zmniejszyć żywotność lub wydajność baterii. 
W przeciwieństwie do nawigacji motocyklowych, większość nawigacji samochodowych nie ma opcji łączenia się z interkomem i przesyłania do niego komunikatów, dlatego może wystąpić sytuacja w której interkom SENA nie połączy się z posiadaną nawigacją samochodową.