loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
powrót do poprzedniej strony następny
Promocja
CABERG KASK DUAL XTRACE SAVANA WHITE/RED/BLUE
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
Cena:719,10 PLN
799,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu

XTRACE może być używany w pełnej konfiguracji, a więc z daszkiem i przezroczystym daszkiem lub bez daszka lub nawet bez daszka. Różne konfiguracje można uzyskać bez użycia narzędzi przez motocyklistę.

XTRACE jest produkowany w dwóch zewnętrznych rozmiarach skorupy, aby zapewnić maksymalny komfort i zredukowane wymiary, co pozwala na idealną proporcję między objętością kasku a rozmiarem rowerzysty. XTRACE jest wyposażony w system DVT (Double Visor Tech), który dzięki osłonie przeciwsłonecznej zintegrowanej z kaskiem, którą można łatwo manewrować za pomocą zewnętrznej dźwigni, zawsze umożliwia jazdę z odpowiednim światłem, a tym samym z maksymalnym bezpieczeństwem. Przezroczysta osłona zewnętrzna jest odporna na zarysowania i przygotowana na soczewkę przeciwmgielną Pinlock, natomiast wewnętrzna osłona przeciwsłoneczna jest odporna na zarysowania.

Wentylację zapewniają 3 duże wloty powietrza, wszystkie łatwo regulowane nawet w rękawiczkach. Dolna wentylacja, umieszczona na brodzie, przenosi powietrze na wewnętrzną powierzchnię wizjera, zapobiegając tworzeniu się kondensacji, dwa górne otwory wentylacyjne przenoszą powietrze do wnętrza kasku dzięki obecności wielu kanałów wewnętrznych, natomiast wentylacja tylna rozprasza gorące, stęchłe powietrze.

Wnętrze jest całkowicie wyjmowane i nadające się do prania, wykonane z oddychającego materiału. Nawet wiatr stopu pod osłoną podbródka kasku jest zdejmowany, jak spojler przed ustami. XTRACE jest oferowany w matowej czarno-białej wersji jednokolorowej, oprócz wersji graficznej SAVANA wykonanej w dwóch kombinacjach kolorystycznych, biały / czerwony / niebieski i pomarańczowy / czarny / antracytowy.

OBUDOWA: ABS LG CHEM HI-IMPACT
ROZMIAR PODWÓJNEJ SKORUPY
PODWÓJNY WIZJER (PRZEZROCZYSTY + WĘDZONY)
OSŁONA PRZECIW ZARYSOWANIOM GOTOWA DO PINLOCKA
KLAMRA MIKROMETRYCZNA
WENTYLACJA WEWNĘTRZNA
WYJMOWANE I NADAJĄCE SIĘ DO PRANIA WNĘTRZE
PROFILE PRZECIWDESZCZOWE
ZDEJMOWANY STOP-WIND
ODPINANY DASZEK
ZDEJMOWANA OSŁONA NA NOS