loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Promocja
100 PROCENT SZYBKA DO GOGLI RC2/AC2/ST2 PRZYCIEMNI
średnia: 0.0  ocen: 0
KUP TERAZ!
Cena:44,10 PLN
49,00 PLN
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
  • Opis produktu
100 PROCENT SZYBKA DO GOGLI RC2/AC2/ST2 REPLACEMENT LENS - DARK SMOKE, POJEDYNCZA RACECRAFT 2/ ACCURI 2/ STRATA 2  KOLOR CIEMNY PRZYCIEMNIANY

Nadszedł czas, aby doświadczyć twoich ulubionych gogli motocrossowych i górskich od czasu powstania Racecraft, Accuri i Strata, ale tym razem w zupełnie nowy sposób. 
Wzięliśmy to, czego nauczyliśmy się z gogli Armega i wdrożyliśmy tę technologię do reszty rodziny, zapewniając o 17% większe pole widzenia z większym komfortem i bezpieczeństwem niż wcześniej. 
Witamy w Racecraft2, Accuri2 i Strata2. 
Wprowadziliśmy na rynek naszą linię gogli o wysokiej wydajności 2. generacji, która zawiera aktualizacje popularnych stylów Racecraft, Accuri i Strata. 

Dzięki wyjątkowej dbałości o szczegóły wszystkie trzy style Gen 2 mają o 17,5% większe pole widzenia w pionie w porównaniu z modelami Gen 1.

Racecraft 2 to wiodące, sprawdzone w mistrzostwach gogle, które zostały udoskonalone, aby mieć jeszcze szersze pole widzenia i niezrównany komfort dla dalszej dominacji na torze.

Accuri 2 wyznacza nowy punkt odniesienia dla wydajności premium w cenie średniej, zapewniając elitarną ochronę, widoczność i komfort.

Strata 2 oferuje wyjątkową wartość dla codziennych jeźdźców i rozwijających się zawodników i podnosi poprzeczkę, jak dobre mogą być niezbędne gogle do jazdy.

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.