SZCZĘKI HAMULCOWE SUPER8 / PEOPLE50

Price: 47,60 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 47,60 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
RMS 22 512 0401
EAN
Brak danych

SZCZĘKI HAMULCOWE KPL.

średnica 130 / 25 mm

Pasują do :

HONDA
MODELCCCODICE RIF
CNCn2501987
Cn2501995
SPACYCh-spacy-freeway fusion2501985
ITALJET
MODELCCCODICE RIF
VELOCIFEROVelocifero ruote scomp501993
KYMCO
MODELCCCODICE RIF
AGILITYAgility1252006
Agility eu 31252006
MOVIEMovie1251999
Movie xl - euro 21252001
Movie xl - euro 21502001
PEOPLEPeople - euro 2501999
People - people euro 21251999
People eu 2502008
People eu 31252007
People s502005
People s1252005
People s2002005
People s 4t502006
People-people eu 21501999
SUPER 8Super 8502007
VIVIOVivio1252000
Vivio1502001
MALAGUTI
MODELCCCODICE RIF
CIAKCiak master eu 22002006
Ciak-rest euro 2-master1502000
Ciak-rest euro 2-master-eu 31252000
PEUGEOT
MODELCCCODICE RIF
ELYSEOElyseo- t - rgt1251999
PIAGGIO
MODELCCCODICE RIF
HEXAGONHexagon gt2501998
Super hexagon gtx

Bezpieczeństwo produktu

Producent: RMS S.p.A., Via Macallè, 156, 20831 Seregno (MB), Włochy

  • Marka
    RMS
  • Indeks
    RMS 22 512 0401

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry