ProX Racing Parts ProX Zgarniacz Przedniego Zawieszenia KX80/85/100 '92-21 + YZ80/85 '93-21 10 Pc

332,10 zł
Price: 298,89 zł
Brutto

Dostępny u dostawcy

SKU
40.3648DP-10
EAN
40364810

Specyfikacja:

  • Kod Odpowiednika OEM: 92093-1426
  • Kraj Pochodzenia: China
  • Pozycja: Widelec przedni
  • Zewnętrzny wymiar: 48.00mm

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
HondaCR 80 R19921995
KawasakiKX 10019982021
KawasakiKX 11220222024
KawasakiKX 8019982000
KawasakiKX 8520012024
YamahaSRX 60019841996
YamahaYZ 6520182024
YamahaYZ 8019932001
YamahaYZ 85 20022024

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry