ProX Racing Parts ProX Zestaw Naprawczy Zacisku Hamulca Tylnego KX80/85/100 '91-18

Cena katalogowa dostawcy: 94,00 zł

Nasza cena:
Price: 84,60 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 84,60 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
37.63033
EAN
193564337719

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564337719
  • Pozycja: Tylne

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKLX 14020082016
KawasakiKLX 140 L20082016
KawasakiKX 10019952021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019912000
KawasakiKX 8520012025
SuzukiRM 10020032003
SuzukiRM 6520032005
YamahaYZ 8019932001
YamahaYZ 8520022026

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry