ProX Racing Parts ProX Zestaw Łożysk i Uszczelniaczy Wału Korbowego KX60/65/80/85/100 '85-20

122,60 zł
Price: 110,34 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 110,34 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
23.CBS41088
EAN
193564313898

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564313898

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKX 10019982021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 6019882004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019852000
KawasakiKX 8520012025
SuzukiRM 6020032003
SuzukiRM 6520032005

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry