ProX Racing Parts ProX Zestaw Naprawczy (Uszczelek) Wałka Zdawczego KX60/65/80/85/100 '83-04

70,90 zł
Price: 63,81 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 63,81 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
26.640018
EAN
193564322395

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564322395

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKX 10019952004
KawasakiKX 6019832004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019832000
KawasakiKX 8520012004
SuzukiRM 6020032003
SuzukiRM 6520032005

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry