ProX Racing Parts ProX Zębatka Napędowa Przednia KX60/65 '85-20 + KX80/85 '86-20 -14T-

Price: 48,96 zł
Brutto

Dostępny u dostawcy

SKU
07.FS41086-14
EAN
193564295828

Sprawdź i kup w 4bikes.pl ↗

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Specyfikacja:

  • Liczba zębów: 14
  • Typ łańcucha: 420
  • Rodzaj materiału: Stal
  • Dodatkowe informacje: Mud Grooves, Lightning Holes
  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564295828

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKX 10019952021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 6019852004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019862000
KawasakiKX 8520012025
SuzukiRM 10020032003
SuzukiRM 6020032003
SuzukiRM 6520032005
YamahaPW 8019832006
YamahaTT-R 11020082025
YamahaTT-R 9020002007

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry