ProX Racing Parts ProX Rolka Łańcucha KX60/80 '83-00 + YZ80/85 '83-20

52,50 zł
Price: 47,25 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 47,25 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
33.0009
EAN
193564329394

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564329394
  • Kod Odpowiednika OEM: 92122-1179
  • Zewnętrzny wymiar: 34mm
  • Pozycja: Górne
  • Szerokość: 24mm

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKX 10019952000
KawasakiKX 6019832004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019832000
SuzukiRM 6020032003
SuzukiRM 6520032005
YamahaTT-R 12520002024
YamahaYFM 350 R Raptor20052013
YamahaYFS 200 Blaster20032006
YamahaYZ 12519831985
YamahaYZ 25019831986
YamahaYZ 250 F20062009
YamahaYZ 6520182026
YamahaYZ 8019832001
YamahaYZ 8520022026

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry