ProX Racing Parts ProX Zestaw Naprawczy (Łożysk) Amortyzatora (Dolne) RM85/L '05-20

Cena katalogowa dostawcy: 72,80 zł

Nasza cena:
Price: 65,52 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 65,52 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
26.450025
EAN
193564321244

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564321244
  • Pozycja: Dolne

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKFX 40020032006
SuzukiLT-R 450 QuadRacer20062011
SuzukiLT-Z 400 QuadSport20032014
SuzukiRM 12519961999
SuzukiRM 12520022011
SuzukiRM 25019961999
SuzukiRM 25020022012
SuzukiRM 8520052023
SuzukiRM-Z 25020072009
SuzukiRM-Z 45020052009

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry