ProX Racing Parts ProX Zestaw Naprawczy (Łożysk) Amortyzatora (Dolne) KX65 '00-20 + KX85/100 '98-20

92,30 zł
Price: 83,07 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 83,07 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
26.450022
EAN
193564321213

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564321213
  • Pozycja: Dolne

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKFX 450 R20082014
KawasakiKLX 14020082021
KawasakiKLX 140 L20082021
KawasakiKLX 450 R20082021
KawasakiKX 10019982021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 12519982008
KawasakiKX 25019982008
KawasakiKX 25020192026
KawasakiKX 250 F20042018
KawasakiKX 250 X20212026
KawasakiKX 450 F20062026
KawasakiKX 450 X20212026
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019982000
KawasakiKX 8520012025
SuzukiRM 10020032003
SuzukiRM 6520032005
SuzukiRM-Z 25020042006

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry