ProX Racing Parts ProX Zestaw Naprawczy (Łożysk) Amortyzatora (Dolne) YZ80 '93-01 + YZ85 '02

Cena katalogowa dostawcy: 121,30 zł

Nasza cena:
Price: 109,17 zł
Brutto

Dostępny u dostawcy

SKU
26.450013
EAN
193564321145

Sprawdź i kup w 4bikes.pl ↗

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564321145
  • Pozycja: Dolne

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
YamahaTT-R 25019992006
HusqvarnaWR 25019911993
YamahaYZ 12519891992
YamahaYZ 25019901992
YamahaYZ 8019932001
YamahaYZ 8520022002

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry