ProX Racing Parts ProX Zestaw Łożysk Główki Ramy KX80/85/100 '86-20 + RM65 '03-05

Cena katalogowa dostawcy: 132,00 zł

Nasza cena:
Price: 118,80 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 118,80 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
24.110022
EAN
193564317575

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564317575

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKDX 25019801980
KawasakiKLX 14020082016
KawasakiKLX 140 L20082016
KawasakiKLX 250 R19791980
KawasakiKX 10019952021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 12519781981
KawasakiKX 25019741979
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019862000
KawasakiKX 8520012025
Moto TMEN 12519961997
Moto TMEN 25019961997
Moto TMEN 30019971997
Moto TMMX 12519961997
YamahaMX 25019961997
Moto TMMX 30019971997
SuzukiRM 10020032003
SuzukiRM 6520032005
YamahaXT 25020082025
YamahaYZ 6520182026
YamahaYZ 8019932001
YamahaYZ 8520022026

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry