ProX Racing Parts ProX Zestaw Łożysk Główki Ramy TTR90 '00-07

Cena katalogowa dostawcy: 178,30 zł

Nasza cena:
Price: 160,47 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 160,47 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
24.110008
EAN
193564317452

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: India
  • GTIN: 00193564317452

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
YamahaPW 8019832006
YamahaTT-R 5020062016
YamahaTT-R 9020002007
YamahaTW 20019872017
YamahaXT 50019761981
YamahaYZ 12519741976
YamahaYZ 25019741976
YamahaYZ 8019741983

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry