ProX Racing Parts ProX Zestaw Naprawczy Koła Przedniego (Łożyska) KX60 '83-03 + KDX80 '84-88

Price: 49,05 zł
Brutto

Dostępny u dostawcy

SKU
23.S111065
EAN
193564315045

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: China
  • GTIN: 00193564315045
  • Pozycja: Przednie koło

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKDX 8019801988
KawasakiKLX 11020022026
KawasakiKX 6019832004
KawasakiKX 8019791983
SuzukiDR-Z 11020032005
SuzukiRM 6020032003

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry