ProX Racing Parts ProX Łożysko Sworznia Korbowodowego (20x26x15) Normal

Cena katalogowa dostawcy: 119,50 zł

Nasza cena:
Price: 107,55 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 107,55 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
22.202615
EAN
193564311542

Specyfikacja:

  • Dodatkowe informacje: Rollers: 14 pcs
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564311542
  • Średnica wewnętrzna: 20.00mm
  • Zewnętrzny wymiar: 26.00mm
  • Typ: Silver / M-Cage
  • Szerokość: 26.00mm

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
ApriliaAF119881992
ApriliaEuropa 12519901991
Moto TMMX 12520042006
ApriliaPegaso 12519891994
ApriliaRed Rose 12519871994
ApriliaRS 12519922010
ApriliaRX 12519891998
ApriliaSX 12520082010
ApriliaTuono 12520032004

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

  • Nowy
STATOR SRK700
267,29 zł

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 267,29 zł

Rated out of 5 stars based on review(s)
Ładowanie...
Powrót do góry