ProX Racing Parts ProX Komplet Simmeringów Wału Korbowego Aprilia RS125 '92-10 + RX125 '89-98 + AF

79,00 zł
Price: 71,10 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 23.10.2026: 71,10 zł

Dostępny u dostawcy

SKU
42.7202
EAN
193564342980

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564342980

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
ApriliaAF119881992
ApriliaEuropa 12519901991
Moto TMMX 12520042006
ApriliaPegaso 12519891994
ApriliaRed Rose 12519871994
ApriliaRS 12519922010
ApriliaRX 12519891998
ApriliaRX 12520082010
ApriliaSX 12520082010
ApriliaTuono 12520032004

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry