ProX Racing Parts ProX Korbowód Kompletny Aprilia RS125 + AF-1 + Red Rose (OEM: AP0295379)

Price: 465,48 zł
Brutto

Dostępny u dostawcy

SKU
03.7202
EAN
193564292315

Sprawdź i kup w 4bikes.pl ↗

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Producent: Race Winning Brands Europe, Pesetaweg 32, Nieuw-Vennep, 2153 PJ, NL, powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Informacje i instrukcje bezpieczeństwa ↗

Specyfikacja:

  • Średnica główki korbowodu: 19.00mm
  • Średnica stopy korbowodu: 26.00mm
  • Odległosć pomiędzy środkami: 110.00mm
  • Szerokość główki korbowodu: 14.85mm
  • Szerokość stopy korbowodu: 14.85mm
  • Długość: 141.60mm
  • Długość Wału: 87.50mm
  • Średnica sworznia korbowego: 20.00mm
  • Długość sworznia korbowego: 49.00mm
  • Rozmiar podkładki: 20 x 33 x 1.0mm
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • Kod Odpowiednika OEM: AP0295379
  • GTIN: 00193564292315
  • Small-End Bearing Part #: 21.3206
  • Big-End Bearing Part #: 22.202615
  • Washer Part #: 03W.20331.0 (2x)

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
ApriliaAF119881992
ApriliaEuropa 12519901991
Moto TMMX 12520042006
ApriliaPegaso 12519891994
ApriliaRed Rose 12519871994
ApriliaRS 12519922010
ApriliaRX 12519891998
ApriliaSX 12520082010
ApriliaTuono 12520032004

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry