FILTR POWIETRZA HIFLO HFF5018 KTM SX/SXF/EXC/EXCF (11-16), HUSABERG FE/TE (13-16), HUSQVARNA FC/FE (14-16), SX 85 (13-17)

Cena: 70,98 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 70,98 zł

SKU
HFF5018
EAN
824225130560
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Piankowy filtr powietrza Hiflofiltro HFF5018 został wykonany z pianki o otwartych porach, zapewniającej skuteczną filtrację oraz odpowiedni przepływ powietrza. Przed zakupem należy sprawdzić zgodność numeru filtra z modelem i rocznikiem pojazdu.

Piankowy filtr powietrza Hiflofiltro HFF5018

Piankowy filtr powietrza Hiflofiltro HFF5018 został zaprojektowany z myślą o ochronie silnika podczas jazdy w wymagających warunkach. Pianka o otwartych porach łączy skuteczną filtrację z odpowiednim przepływem powietrza do silnika.

Najważniejsze zalety

  • skuteczne zatrzymywanie kurzu, pyłu i innych zanieczyszczeń,
  • ochrona układu dolotowego i silnika,
  • odpowiedni przepływ powietrza,
  • dokładne dopasowanie do wskazanych modeli pojazdów.

Konserwacja filtra

Filtr należy kontrolować i serwisować zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. W warunkach zwiększonego zapylenia kontrola może być konieczna częściej.

Informacje o produkcie

  • Producent: Hiflofiltro
  • Typ: piankowy filtr powietrza
  • Numer katalogowy: HFF5018

Numery OEM

  • Twin Air 154115

Zastosowanie

ProducentTyp pojazduModelRok produkcjiUwagiKraj
HusabergMotocyklTE12513
HusabergMotocyklFE25013
HusabergMotocyklFE25014
HusabergMotocyklTE25013-14
HusabergMotocyklTE30013-14
HusabergMotocyklFE35013
HusabergMotocyklFE450 Enduro13-14
HusabergMotocyklFE50113-14
HusqvarnaMotocyklTC8514-17
HusqvarnaMotocyklTE12515-16
HusqvarnaMotocyklFC25014-15
HusqvarnaMotocyklTC25014-16
HusqvarnaMotocyklTE25015-16
HusqvarnaMotocyklTE30016
HusqvarnaMotocyklFC35015
HusqvarnaMotocyklFE35014-16
HusqvarnaMotocyklFE350 S16
HusqvarnaMotocyklFC45014-15
HusqvarnaMotocyklFE50114-16
HusqvarnaMotocyklFE501 S15-16
KTMMotocykl85 SX13-17
KTMMotocykl125 EXC12-16
KTMMotocykl125 EXC Six Days12-16
KTMMotocykl125 SX11-15
KTMMotocykl150 SX11-15
KTMMotocykl150 XC11-15
KTMMotocykl200 EXC12-16
KTMMotocykl200 XC-W12-16
KTMMotocykl250 EXC12-16
KTMMotocykl250 EXC Six Days12-16
KTMMotocykl250 EXC-F12
KTMMotocykl250 EXC-F13-16
KTMMotocykl250 EXC-F Factory Edition15
KTMMotocykl250 EXC-F Six Days12
KTMMotocykl250 EXC-F Six Days13-16
KTMMotocykl250 SX11-16
KTMMotocykl250 SX-F11-12
KTMMotocykl250 SX-F13-15
KTMMotocykl250 XC11-16
KTMMotocykl250 XC-W12-16
KTMMotocykl250 XC-F / XCF-W11-12
KTMMotocykl250 XC-F / XCF-W13-15
KTMMotocykl300 EXC12-16
KTMMotocykl300 EXC-F15
KTMMotocykl300 EXC Six Days12-16
KTMMotocykl300 XC11-16
KTMMotocykl300 XC-W12-16
KTMMotocykl300 XC-W Six Days16
KTMMotocykl350 EXC-F12-16
KTMMotocykl350 EXC-F Six Days12-15
KTMMotocykl350 SX-F11-15
KTMMotocykl350 XC-F12-13
KTMMotocykl350 XCF-W12-16
KTMMotocykl350 XCF-W Six Days16
KTMMotocykl450 EXC12-16
KTMMotocykl450 EXC Six Days12-16
KTMMotocykl450 SMR11-12
KTMMotocykl450 SMR13-14
KTMMotocykl450 SX-F11-12
KTMMotocykl450 SX-F13-15
KTMMotocykl450 XC-F13-15
KTMMotocykl450 XC-W12-16
KTMMotocykl500 EXC12-16
KTMMotocykl500 EXC Six Days12-16
KTMMotocykl500 XC-W12-16

Uwaga: informacje o zastosowaniu mają charakter pomocniczy. Ostateczny dobór części powinien być zgodny z katalogiem zastosowań i zaleceniami producenta pojazdu.

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Bike Alert plc Adres: 30 Optima Park, Thames Road DA1 4QX Dartford Wielka Brytania Kontakt: info@hiflofiltro.com

Osoba odpowiedzialna w UE: MOTOR-LAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kolejowa 362/364 05-092 Dziekanów Nowy Polska Kontakt: hurt@motor-land.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry