ProX Simmering Przedniego Zawieszenia YZ80/85 '93-25 + KX80/85/100 '92-25 10 Pc

445,70 zł
Cena: 401,13 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 401,13 zł

SKU
40.36488-10
EAN
Brak danych
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • Pozycja: Widelec przedni
  • Opis techniczny: Bulk quantity

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKX 8019982000
KawasakiKX 8520012025
KawasakiKX 10019982021
KawasakiKX 11220222025
YamahaYZ 6520182026
YamahaYZ 8019932001
YamahaYZ 8520022026
HondaCR 80 R19921995

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry