ProX Łańcuszek Rozrządu YXZ1000R '16-20

262,80 zł
Cena: 236,52 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 236,52 zł

SKU
31.2916
EAN
193564355393
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Dodatkowe informacje: BORG WARNER
  • Rodzaj łańcuszka rozrządu: 98XRH2010-140
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • Liczba połączeń: 140
  • Kod Odpowiednika OEM: 94591-57140-00
  • GTIN: 00193564355393

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
YamahaAR 19020172017
YamahaAR 21020182021
YamahaEX 105020172022
YamahaFX Nytro20082014
YamahaRS Vector20102018
YamahaRS Venture20092022
YamahaSidewinder 100020172024
YamahaSRViper20142022
YamahaSuperjet 105020212021
YamahaSX 19020172017
YamahaSX 21020182021
YamahaVX 105020162024
YamahaYXZ 1000 R20162025

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry