ProX Tłok kompletny Polaris RZR900/1000 '14-20 (92.96mm)

561,70 zł
Cena: 505,53 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 505,53 zł

SKU
01.5913.B
EAN
193564279811
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Średnica otworu (standard): 93.00mm
  • Rozmiar tłoka: 92.96mm
  • Współczynnik kompresji: 10.5:1
  • Łączna wysokość: 46.00mm
  • Wymiar otworu tuleji główki korbowodu na sworzeń tłokowy: 20.00mm
  • Wysoko kompresja: 17.00mm
  • Odstęp między jarzmami sworznia: mm
  • Rodzaj główki tłoka: Flat with hollow top
  • Powłoka: Mos2 Skirt Coating, Anodized Dome
  • Dodatkowe informacje: 4 Valve Pockets, Cast Piston
  • Kod Odpowiednika OEM: 2205244
  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564279811
  • Nr części pierścienia tłokowego: 02.5913

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
PolarisACE 90020162019
PolarisGeneral 100020162023
PolarisRanger XP 100020142025
PolarisRanger XP 90020132020
PolarisRZR 100020142025
PolarisRZR 90020152025
PolarisRZR RS120182022

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry