ProX Łańcuszek Rozrządu Can-Am Outlander/Renegade 800/850 '14-19

228,40 zł
Cena: 205,56 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 205,56 zł

SKU
31.5513
EAN
193564329165
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Dodatkowe informacje: Borg Warner
  • Rodzaj łańcuszka rozrządu: 92RH2010-112M
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564329165
  • Liczba połączeń: 112
  • Kod Odpowiednika OEM: 420 297 063

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
Can-AmCommander 80020142020
Can-AmDefender HD520172019
Can-AmDefender HD820162019
Can-AmMaverick 80020182019
Can-AmOutlander 33020042005
Can-AmOutlander 40020032015
Can-AmOutlander 450 EFI20152020
Can-AmOutlander 50020072015
Can-AmOutlander 57020162020
Can-AmOutlander 65020062019
Can-AmOutlander 80020062015
Can-AmOutlander 85020162019
Can-AmRenegade 50020082014
Can-AmRenegade 57020162019
Can-AmRenegade 65020182019
Can-AmRenegade 80020072015
Can-AmRenegade 85020162019
Can-AmTraxter HD520182019
Can-AmTraxter HD820162019

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry