ProX Łańcuszek Rozrządu Polaris RZR XP 1000 '14-18

373,20 zł
Cena: 335,88 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 335,88 zł

SKU
31.5512
EAN
193564329158
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Dodatkowe informacje: Borg Warner
  • Rodzaj łańcuszka rozrządu: 98XRH2015-144M
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564329158
  • Liczba połączeń: 144
  • Kod Odpowiednika OEM: 3222196

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
PolarisACE 57020152019
PolarisACE 90020162019
PolarisGeneral 100020162022
PolarisRanger 57020142019
PolarisRanger RZR 100020142024
PolarisRanger RZR 90020152022
PolarisRanger XP 100020172025
PolarisRanger XP 90020132020
PolarisRZR 57020122022
PolarisRZR RS120182023
PolarisRZR XP Turbo20162023
PolarisSportsman 45020162016
PolarisSportsman 57020162017

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry