ProX Klocki Hamulcowe Tylne KX125/250/500 '89-94 + RM125/250 '89-95 (OEM: 5GR-W0046-00-00) (odpowiednik EBC FA152/2) - BOX 10 sz

751,10 zł
Cena: 675,99 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 675,99 zł

SKU
37.201202BX
EAN
193564335999
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Długość: 62.00 mm
  • Height: 40.70 mm
  • Grubość: 8.70 mm
  • Pozycja: Tylne
  • Rodzaj materiału: Sintered Steel
  • Kraj Pochodzenia: The Netherlands
  • GTIN: 00193564335999

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKDX 12519901994
KawasakiKDX 20019891999
KawasakiKDX 22019972005
KawasakiKX 12519891994
KawasakiKX 25019891994
KawasakiKX 50019891995
SuzukiDR 35019901999
SuzukiRM 12519891995
SuzukiRM 25019891995
SuzukiRMX 25019891995
HusqvarnaWR 25019911997
YamahaWR 400 F19981998
YamahaYZ 12519901997
YamahaYZ 25019901997
YamahaYZ 400 F19981998

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

  • Nowy
  • Obecnie niedostępny
VOLT REG. FL/FLH 74510-64
639,48 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)
  • Nowy
RAIN SHIELD RE-PROOFER
68,19 zł
61,37 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)
Ładowanie...
Powrót do góry