ProX Klocki Hamulcowe Przednie KX80 '88-96 + RM80 '86-95 (odpowiednik EBC FA83) - BOX 10 szt

751,10 zł
Cena: 675,99 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 675,99 zł

SKU
37.106002BX
EAN
193564335807
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Długość: 84.90 mm / 47.40 mm
  • Height: 42.40 mm / 37.00 mm
  • Grubość: 7.00 mm / 9.00 mm
  • Pozycja: Przednie
  • Rodzaj materiału: Sintered Steel
  • Kraj Pochodzenia: The Netherlands
  • GTIN: 00193564335807

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKDX 12519901994
KawasakiKMX 12519861998
KawasakiKX 8019881996
SuzukiRM 8019861995
SuzukiRM 8019902001
SuzukiRM 8520022004

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry