ProX Zestaw Naprawczy Zacisku Hamulca KX80 '84-96+RM80 '86-95

94,00 zł
Cena: 84,60 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 84,60 zł

SKU
37.63024
EAN
193564337627
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564337627
  • Pozycja: Tylne

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKEF 300 Lakota Sport19952003
KawasakiKLF 300 Bayou19882004
KawasakiKX 10019951996
KawasakiKX 12519821982
KawasakiKX 12519881988
KawasakiKX 25019821982
KawasakiKX 25019881988
KawasakiKX 50019881988
KawasakiKX 8019841996
SuzukiLT 230 E Quadrunner19871993
SuzukiLT-230 S QuadSport19851988
SuzukiLT-250 R QuadRacer19851990
SuzukiLT-500 R QuadRacer19871990
SuzukiRM 8019861995

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

  • Nowy
  • Obecnie niedostępny
SCREWS PULY 7/16-14HEX
118,04 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)
Ładowanie...
Powrót do góry