ProX Zestaw Naprawczy Pompy Hamulca Przód RM80/85 '89-04

86,30 zł
Cena: 77,67 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 77,67 zł

SKU
37.910016
EAN
193564338068
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564338068
  • Pozycja: Przednie

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
SuzukiDR 25019901993
SuzukiDR 35019901999
SuzukiDR-Z 12520032011
SuzukiDR-Z 125 L20032016
SuzukiDR-Z 25020012007
SuzukiRM 12519921995
SuzukiRM 25019891995
SuzukiRM 25019981998
SuzukiRM 8019892001
SuzukiRM 8520022004
SuzukiRMX 25019891999
HusqvarnaWR 25019971997
YamahaWR 400 F19982000
YamahaYZ 12519962000
YamahaYZ 25019962000
YamahaYZ 400 F19981999
YamahaYZ 426 F20002000
YamahaYZ 8019972001

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry