ProX Zestaw Naprawczy (Łożysk) Amortyzatora (Dolne) KTM65SX '02-08

101,20 zł
Cena: 91,08 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 91,08 zł

SKU
26.450070
EAN
193564321497
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: China
  • GTIN: 00193564321497
  • Pozycja: Górne/Dolne

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
Gas-GasMC 5020212026
Gas-GasMC 6520212026
Gas-GasMC-E 520212025
HusqvarnaEE 520202025
HusqvarnaTC 5020172026
HusqvarnaTC 6520172026
KTM50 SX20072026
KTM65 SX20152026
HusqvarnaTC 30020252025
HusqvarnaTC 12520252026
KTMSX-E 520202025

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry