ProX Rolka Łańcucha RM125 '80-00 + KX125/250 '82-83

70,50 zł
Cena: 63,45 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 63,45 zł

SKU
33.0002
EAN
193564329349
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: China
  • GTIN: 00193564329349
  • Kod Odpowiednika OEM: 43910-37F00
  • Zewnętrzny wymiar: 38mm
  • Pozycja: Górne i Dolne
  • Szerokość: 28mm

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
HondaCR 125 R19811981
HondaXL 500 R19811981
HondaXR 500 R19811981
KawasakiKLX 400 R20032003
KawasakiKX 12519821983
SuzukiDR 35019901999
SuzukiDR 350 SE19901999
SuzukiDR-Z 40020002024
SuzukiLT-250 R QuadRacer19871992
SuzukiLT-R 450 QuadRacer20062011
SuzukiRM 12519811983
SuzukiRM 12519811985
SuzukiRM 12519871988
SuzukiRM 12519872000
SuzukiRM 12519902000
SuzukiRM 25019801983
SuzukiRM 25019801988
SuzukiRM 25019862000
SuzukiRM 25019902000
SuzukiRM-Z 25020132016
SuzukiRM-Z 45020132026
SuzukiRMX 25019891999
YamahaYZ 12519781980
YamahaYZ 8019811982
SuzukiDR-Z 4 S20252025

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry