ProX Zestaw Naprawczy (Łożysk) Wahacza KX60/65 '83-20 +KX80/85/100 '95-20

231,50 zł
Cena: 208,35 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 208,35 zł

SKU
26.210067
EAN
193564319777
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564319777

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKDX 8019841988
KawasakiKX 10019952021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 6019832004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019832000
KawasakiKX 8520012025
SuzukiRM 10020032003
SuzukiRM 6020032003
SuzukiRM 6520032005

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry