ProX Zestaw Naprawczy Koła Tylnego (Łożyska) KTM65SX '00-20

54,30 zł
Cena: 48,87 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 48,87 zł

SKU
23.S113045
EAN
193564315861
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564315861
  • Pozycja: Tylne koło

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
Gas-GasMC 6520212026
HusqvarnaTC 6520172026
KawasakiKDX 25019831984
KawasakiKX 12519781979
KawasakiKX 12519821982
KawasakiKX 25019821984
KawasakiKX 50019831984
KTM65 SX20002026

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry