ProX Zestaw Naprawczy Koła Przedniego (Łożyska) KX65 '00-20 + KX80/85/100 '98-20

65,30 zł
Cena: 58,77 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 58,77 zł

SKU
23.S111081
EAN
193564315120
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564315120
  • Pozycja: Przód/Tył

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKDX 8019841988
KawasakiKLX 14020082026
KawasakiKLX 140 L20082026
KawasakiKX 10019982021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 6019832004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019831985
KawasakiKX 8019982000
KawasakiKX 8520012025
SuzukiRM 10020032003
SuzukiRM 6020032003
SuzukiRM 6520032005

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry