ProX Simmeringi Wału Korbowego 28x38x7 (OEM: AP230425)

39,70 zł
Cena: 35,73 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 35,73 zł

SKU
41.7-230425
EAN
193564342126
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564342126
  • Średnica wewnętrzna: 28mm
  • Oznaczenie wewnętrzne: ARS FPJ 28387 GS
  • Zewnętrzny wymiar: 38mm
  • Grubość: 7mm

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
ApriliaAF119881992
ApriliaEuropa 12519901991
Moto TMMX 12520042006
ApriliaPegaso 12519891994
ApriliaRed Rose 12519871994
ApriliaRS 12519922010
ApriliaRX 12519891998
ApriliaRX 12520082010
ApriliaSX 12520082010
ApriliaTuono 12520032004

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

  • Nowy
  • Obecnie niedostępny
ZESTAW ZAMKÓW SRT550X
201,89 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)
  • Nowy
  • Obecnie niedostępny
SPROCKET F 530 15T
168,91 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)
Ładowanie...
Powrót do góry