ProX Zestaw Uszczelek Top End Aprilia RS125

91,50 zł
Cena: 82,35 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 82,35 zł

SKU
35.7202
EAN
193564334404
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Kraj Pochodzenia: USA
  • GTIN: 00193564334404
  • Pozycja: Top End

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
ApriliaAF119881992
ApriliaEuropa 12519901991
Moto TMMX 12520042006
ApriliaPegaso 12519891994
ApriliaRed Rose 12519871994
ApriliaRS 12519922010
ApriliaRX 12520082010
ApriliaSX 12520082010
ApriliaTuono 12520032004

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

  • Nowy
  • Obecnie niedostępny
KAPPA UCHWYT DO K53
229,00 zł
194,65 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)
Ładowanie...
Powrót do góry