ProX Łożysko 6301/C3 2-Side Sealed 12x37x12

46,80 zł
Cena: 42,12 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 42,12 zł

SKU
23.6301-2RS
EAN
193564312631
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Średnica wewnętrzna: 12.00mm
  • Zewnętrzny wymiar: 37.00mm
  • Szerokość: 12.00mm
  • Bearing Type: Ball Bearing
  • Bearing Brand: Koyo
  • Bearing Reference: 6301-2RS/C3
  • Pozycja: Wheel Bearings
  • Dodatkowe informacje: 2 Side Sealed
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564312631

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
HondaCRF 110 F20132026
HondaCRF 125 F20142026
KawasakiKLX 11020052005
KawasakiKX 10019982021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 6019882004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019861997
KawasakiKX 8520012025
SuzukiRM 6520032005

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry