ProX Łożysko 6202 2-Side Sealed 15x35x11

44,30 zł
Cena: 39,87 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 39,87 zł

SKU
23.6202-2RS
EAN
193564312259
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Średnica wewnętrzna: 15.00mm
  • Zewnętrzny wymiar: 35.00mm
  • Szerokość: 11.00mm
  • Bearing Type: Ball Bearing
  • Bearing Brand: Koyo
  • Bearing Reference: 6202-2RS/C3
  • Pozycja: Wheel Bearings
  • Dodatkowe informacje: 2 Side Sealed
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564312259

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
Gas-GasMC 5020212026
Gas-GasMC-E 320232024
Gas-GasMC-E 520212025
HondaCR 80 R19862002
HondaCR 85 R20032007
HondaCRF 150 F20032017
HondaCRF 230 F20032019
HondaCRF 250 F20192025
HusqvarnaEE 320232024
HusqvarnaEE 520202025
HusqvarnaTC 5020172026
KawasakiKDX 20019862006
KawasakiKDX 22019982005
KawasakiKX 10019982021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 8019982000
KawasakiKX 8520012025
KTM50 SX20162026
KTMSX-E 320232024
SuzukiRM 8520022023
YamahaYZ 6520182026
YamahaYZ 8019932001
YamahaYZ 8520022026
KTMSX-E 520202025
HondaCRF 300 F20262026

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

  • Nowy
  • Obecnie niedostępny
Buty motocyklowe BUSE B99
729,00 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)
Ładowanie...
Powrót do góry