ProX Łożysko 6201 2-Side Sealed 12x32x10

44,30 zł
Cena: 39,87 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 39,87 zł

SKU
23.6201-2RS
EAN
193564312242
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Średnica wewnętrzna: 12.00mm
  • Zewnętrzny wymiar: 32.00mm
  • Szerokość: 10.00mm
  • Bearing Type: Ball Bearing
  • Bearing Brand: Koyo
  • Bearing Reference: 6201-2RS/C3
  • Pozycja: Wheel Bearings
  • Dodatkowe informacje: 2 Side Sealed
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564312242

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
HondaCRF 110 F20132026
HondaCRF 125 F20142026
HondaCRF 50 F20042026
KawasakiKLX 11020052005
KawasakiKX 10019982021
KawasakiKX 11220222025
KawasakiKX 6019882004
KawasakiKX 6520002026
KawasakiKX 8019861997
KawasakiKX 8520012025
KTM250 EXC Racing20012006
KTM450 EXC Racing20032007
KTM450 SM-R20042007
KTM450 SX20022006
KTM520 EXC20002002
KTM520 SX20002002
KTM525 EXC Racing20032007
KTM525 SM-R20042005
KTM525 SX20032007
KTM560 SM-R20062007
SuzukiRM 6520032005
SuzukiRM 8520022023
YamahaYZ 6520182026
YamahaYZ 8520192026

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

Ładowanie...
Powrót do góry